PREMIER SUITES Logo Collectie in Wit

PREMIER SUITES Blog

Lees verder en leer bij

PREMIER SUITES Blog

Kom alles te weten over PREMIER SUITES en ontdek wat er te doen en te zien is in de buurt van onze fantastische locaties in het stadscentrum.

Schrijf u in op onze nieuwsbrief

Solo reizen

Alleen reizen kan ontmoedigend zijn, vooral in een nieuwe, onbekende stad. Dublin is een veilige stad, maar als je kleine extra voorzorgsmaatregelen neemt als je alleen reist, geeft dat jou en je gezin thuis meer gemoedsrust. We weten dat zowel vrouwen als mannen zich zorgen maken over veiligheid en comfort tijdens het reizen, maar dat vrouwen dit als een grotere prioriteit zien. Accommodatie kiezen in populaire, verlichte gebieden met providers die zich bekommeren om de veiligheid van hun sologasten zal helpen. PREMIER SUITES een speciale SOLO Reisprogramma voor gebruik door alleenstaande vrouwelijke gasten, of u hier nu op zakenreis bent of op zakenreis.

SOLO Reizen van PREMIER SUITES

Ons SOLO Travel programma is ontworpen om de gastervaring te verbeteren voor vrouwen die alleen reizen. We bieden graag plaats aan alleenreizenden en ons team staat altijd voor je klaar als je iets nodig hebt. Enkele beleidsregels binnen SOLO Travel by PREMIER SUITES zijn;

   

   • Om je veiligheid en comfort te garanderen, is elke deur van het appartement voorzien van secundaire sloten op grote zware zelfsluitende deuren. Dit helpt bij zowel de veiligheid als de brandveiligheid in het gebouw.

   • Om privacy bij het inchecken te garanderen, overhandigen wij u discreet uw kamergegevens en zorgen ervoor dat u uw kamernummer nooit hardop zegt.

   • Waar mogelijk wijzen we je appartement toe op een hogere verdieping, zodat je niet aan het einde van de gangen en bij de nooduitgangen zit. In het zeer onwaarschijnlijke geval dat je je ongemakkelijk voelt op de gang of in je suite, word je omringd door medegasten.

   • Op verzoek zal een teamlid met je meelopen naar je appartement, je helpen met je bagage en de tijd nemen om ervoor te zorgen dat je je op je gemak voelt met de locatie, faciliteiten en diensten van je accommodatie.

   • Waar mogelijk, en indien nodig voor de gast, worden parkeerplaatsen toegewezen in de buurt van de ingang, op goed verlichte plaatsen.

   • We zullen ons altijd legitimeren als we op je deur kloppen, of dat nu voor de huishoudelijke dienst is of om iets af te leveren op je kamer. We raden je aan de deur niet te openen voor iemand die je niet herkent en voor de zekerheid het kijkgaatje in de deur te gebruiken.

   • Ons vriendelijke receptieteam staat klaar om je te helpen als je ergens mee zit. Naast hulp kunnen we je ook de weg wijzen, vervoer regelen of even stoppen voor een vriendelijk praatje als je dat wilt.

  Tips voor reizen met z'n tweeën in Dublin

  Dublin is over het algemeen een erg veilige stad. Bezoekers wordt aangeraden dezelfde voorzorgsmaatregelen te nemen tegen zakkenrollen en kleine criminaliteit als in elke andere grote stad, maar over het algemeen is het een leuke en interessante stad om te bezoeken voor zaken of vrije tijd. Enkele tips om het meeste uit je solobezoek aan Dublin te halen;

  Kies de juiste accommodatie. Kies een gerenommeerd merkhotel in een populair gebied. Er zijn honderden goedkopere alternatieven zoals gedeelde kamers en Airbnb, maar er is geen prijs die je gemoedsrust waard is. Denk ook aan vervoersverbindingen vanaf je gekozen accommodatie.

  Weet waar je naartoe gaat, of doe tenminste alsof. Ons team staat klaar om je de weg te wijzen op een fysieke kaart of je op een digitale kaart te laten zien waar je naartoe gaat. We kunnen je het openbaar vervoer aanbevelen om je sneller heen en terug te brengen.

  Als je je ongemakkelijk voelt, vraag dan om hulp. We zijn een heel vriendelijk land met een echt vriendelijke bevolking. Vraag iemand die er zelfverzekerd uitziet om de weg of om je te helpen en je zult waarschijnlijk worden begroet met een warme glimlach en wat lokaal advies.

  Zoals in elke stad ter wereld is het niet aan te raden om dronken rond te lopen. Als je iets gaat drinken met de plaatselijke bevolking en over het algemeen niet veel drinkt, probeer dan niet verstrikt te raken in een rondje dat je niet goed uitkomt. Probeer een route naar huis te plannen voordat je van een drankje geniet.

  Musea, galerieën, winkelcentra, parken, pubs, restaurants en nog veel meer plekken in Dublin zijn gastvrij voor alleenreizenden. Je vindt er vast wel iemand om mee te praten, of het nu een medereiziger is of een buurman die geniet van een pint in een plaatselijke pub. Wees niet verlegen, we maken graag een praatje en geven aanbevelingen over hoe je van de omgeving kunt genieten. Echt Dublin. Kies PREMIER SUITES appartementen in Ballsbridge als je veilige, comfortabele en handige accommodatie in Dublin. Laat het ons weten als je alleen reist, zodat we je de meest geschikte kamer kunnen toewijzen.

  Boek Nu
  Aankomst
  Zat
  07
  Sep 2019
  Vertrek
  Zon
  08
  Sep 2019
  Boek hier voor de beste deal
  • Gegarandeerd het beste tarief
  • Welkomstgeschenk
  • Geen betaling vandaag
  • Exclusieve aanbiedingen
  • Gratis Annulering